niedziela, 6 września 2009

Jeż Jerzy musi umrzeć

Ten tytuł zobowiązuje, stąd i okładka taka, a nie inna. Jeśli chodzi o zawartość - ponad połowa materiału to premierowe historie. W tych, które były wcześniej publikowane w różnych miejscach wprowadziliśmy drobne zmiany. Jeż Jerzy musi umrzeć będzie miał swoją premierę już 2 października w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Za jednym zamachem ukażą się dwie wersje - w miękkiej oprawie i w twardej (tu dodatkowe kilkanaście stron - szkice, projekty, fazy powstawania planszy, bonusowy short i, zwyczajowo już, wersje Jeża w wykonaniu innych rysowników, między innymi: KRL, Robert Adler, Janusz Ordon). Obaj z Tomkiem planujemy być na Festwialu - zapewne w sobotę i niedzielę - więc jeśli ktoś będzie miał ochotę na żywo podzielić się wrażeniami z lektury, to zapraszamy!

2 komentarze:

floyd pisze...

witam panie Rafale, może nie na temat, ale słuchałem Pana "prywatnej kolekcji" w "Trójce" i chciałbym prosić o listę utworów, które dzisiaj udostępnił Pan w audycji. Pozdrawiam. Maciek

Rafał Skarżycki pisze...

witam!

pełna lista utworów została umieszczona na stronie internetowej"Trójki" - jednakże z jednym błędem: udostępniłem "Otherside" zespołu Red Hot Chilli Peppers, a nie jak napisano "Californication".

A oto link: http://www.polskieradio.pl/trojka/kolekcja/artykul112505.html

pozdrawiam!
Rafał